zmajfilm forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zmajfilm forum

Zezanje, zezanje, zezanje
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Zašto ljudi imaju predrasude prema rock i metal muzici i prema ljudima koji to slušaju?

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
~Joxy The Girl~

~Joxy The Girl~


Broj poruka : 212
Datum upisa : 28.08.2008
Godina : 31
Lokacija : Where All Good Sleep

Zašto ljudi imaju predrasude prema rock i metal muzici i prema ljudima koji to slušaju? Empty
PočaljiNaslov: Zašto ljudi imaju predrasude prema rock i metal muzici i prema ljudima koji to slušaju?   Zašto ljudi imaju predrasude prema rock i metal muzici i prema ljudima koji to slušaju? Icon_minitimePet Sep 05, 2008 6:50 pm

Baš mi se sviđa to što većina vas ne sluša ovu muziku zato što ćete moći da mi odgovorite na ovo pitanje.

Zašto ljudi misle da svi koji slušaju rock ili metal i oblače se u crno moraju biti narkomani ili zašto ih smatraju klošarila ili zašto smatraju da ti ljudi samo gube svoje vreme?

Ovakvih pitanja ima na milion. Zanima me koje je vaše mišljenje povodom ovoga.
Nazad na vrh Ići dole
~*Princess*96*~
Admin
~*Princess*96*~


Broj poruka : 451
Datum upisa : 23.08.2008
Godina : 27

Zašto ljudi imaju predrasude prema rock i metal muzici i prema ljudima koji to slušaju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto ljudi imaju predrasude prema rock i metal muzici i prema ljudima koji to slušaju?   Zašto ljudi imaju predrasude prema rock i metal muzici i prema ljudima koji to slušaju? Icon_minitimeSub Sep 06, 2008 12:12 am

pa to je tachno....
po meni, grozno je to kako se oblache...nekima odeca visi, neki su skroz u crno (kao na sahrani), a vecina njih su narkomani...
joxi, mozda ti slushash ovu muziku, sorry ako sam te uvredila na neki nachin, ali ne svidja mi se ni taj stil, ni ta muzika, ni oni koji to slushaju....
Nazad na vrh Ići dole
~Joxy The Girl~

~Joxy The Girl~


Broj poruka : 212
Datum upisa : 28.08.2008
Godina : 31
Lokacija : Where All Good Sleep

Zašto ljudi imaju predrasude prema rock i metal muzici i prema ljudima koji to slušaju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto ljudi imaju predrasude prema rock i metal muzici i prema ljudima koji to slušaju?   Zašto ljudi imaju predrasude prema rock i metal muzici i prema ljudima koji to slušaju? Icon_minitimeSub Sep 06, 2008 1:35 am

Aaaa, znači ni ja ti se ne dopadam? :'-(

Zezam se. Nisi me uvredila i ovu temu sam upravo zbog toga pokrenula da vam nekako uklonim te predrasude.
Ja obožavam crnu bolju i često sam skroz obučena u crno i slušam ovu muziku i pronašla sam se u ovoj muzici. Međutim, isto tako sam antipušač, antialkoholičar, antinarkoman.
Ne poričem da ima dosta ljudi koji koriste drogu, a nalaze se u ovoj sferi života, ali isto tako postoji gomila ljudi koji su ineligentni, učtivi, normalni ljudi.
Slažem se da ne prija svakom takva muzika, ali tekstovi su stvarno razložno napisani i poučni.

Naravno, svako ima pravo na svoje mišljenje i svoj izbor, ali mislim da ne treba diskirminisati ljude samo zato što su drugačiji.
Nazad na vrh Ići dole
~*Princess*96*~
Admin
~*Princess*96*~


Broj poruka : 451
Datum upisa : 23.08.2008
Godina : 27

Zašto ljudi imaju predrasude prema rock i metal muzici i prema ljudima koji to slušaju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto ljudi imaju predrasude prema rock i metal muzici i prema ljudima koji to slušaju?   Zašto ljudi imaju predrasude prema rock i metal muzici i prema ljudima koji to slušaju? Icon_minitimeSub Sep 06, 2008 11:16 am

ti si meni extra, ali nisam te stvarno upoznala, tako da ne znam ni kako se oblachish, ni kako se ponashash....
a koliko sam mogla da te upoznam preko neta, jako sam te zgotivila.... :)
Nazad na vrh Ići dole
~Joxy The Girl~

~Joxy The Girl~


Broj poruka : 212
Datum upisa : 28.08.2008
Godina : 31
Lokacija : Where All Good Sleep

Zašto ljudi imaju predrasude prema rock i metal muzici i prema ljudima koji to slušaju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto ljudi imaju predrasude prema rock i metal muzici i prema ljudima koji to slušaju?   Zašto ljudi imaju predrasude prema rock i metal muzici i prema ljudima koji to slušaju? Icon_minitimeSub Sep 06, 2008 2:15 pm

Hvala Tasho.
Ne verujem da bi ti se svidelo kako se oblačim, a što se tiče ponašanja ista sam i na forumu i uživo.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zašto ljudi imaju predrasude prema rock i metal muzici i prema ljudima koji to slušaju? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto ljudi imaju predrasude prema rock i metal muzici i prema ljudima koji to slušaju?   Zašto ljudi imaju predrasude prema rock i metal muzici i prema ljudima koji to slušaju? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Zašto ljudi imaju predrasude prema rock i metal muzici i prema ljudima koji to slušaju?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Koji je tvoj sport?
» Koji Vam je omiljeni crtani?
» Skolski predmet koji najvishe mrzim je????
» Clan foruma koji je na vas ostavio najbolji utisak.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
zmajfilm forum :: pricaonica-
Skoči na: