zmajfilm forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zmajfilm forum

Zezanje, zezanje, zezanje
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 NajtezI Čovek na svetu (560 KG.)!

Ići dole 
AutorPoruka
zmajfilm
Admin
zmajfilm


Broj poruka : 651
Datum upisa : 22.08.2008
Godina : 33
Lokacija : kod mog druga sa mog avatera

NajtezI Čovek na svetu (560 KG.)! Empty
PočaljiNaslov: NajtezI Čovek na svetu (560 KG.)!   NajtezI Čovek na svetu (560 KG.)! Icon_minitimeSub Avg 23, 2008 5:34 pm

Koliko tezak moze biti najtezi čovek? Brojka je verovatno veca nego sto mozete pretpostaviti - 560 kilograma! Upravo je toliko tezio Meksikanac Manuel Uribe koji je dospeo u Guinessovu knjigu rekorda.

Medjutim u sledecem izdanju ove knjige četrdesetdvogodisnjak mogao bi biti zabelezen kao čovek koji je izgubio najvise kilograma - 200.

Uz operaciju i pomoc nutricionista ovo mu je uspelo nakon sto se 2006. pojavio na televiziji vapeci za pomoc. Zbog svoje tezine Manuel je veci deo vremena, poslednjih 20 godina, proveo u krevetu.

„Drago mi je sto sam usao u Ginisovu knjigu kao najdeblji čovek. Ali sam isto tako presrecan sto sam oslabio 200 kilograma“, kaze 41-godisnji Uribe.

U martu je Uribe po prvi put posle dugo vremena izasao iz svog doma u Montereju u Meksiku u specijalnoj prikolici da bi proslavio gubitak tezine. U Ginisovoj knjizi za 2008. objavljena je Uribeova fotografija zajedno sa opisom tretmana kojem je bio podvrgnut da bi smrsao. Uribe je rekao da ne isključuje mogucnost da ce se pojaviti i u izdanju za 2009. kao osoba koja je najvise oslabila.
Nazad na vrh Ići dole
https://zmajfilm.serbianforum.info
 
NajtezI Čovek na svetu (560 KG.)!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Najbolji motor na svetu......
» Najbolja muzika na svetu je?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
zmajfilm forum :: zanimljivosti-
Skoči na: